מחלקת המחקר

ב"צ'מפיונס תיווך" יש מחלקת מחקר העוסקת בתהליכים חשובים המתרחשים בשוק הנדל"ן בכלל ובתחומי תיווך בקריות בבפרט, כדי לתת הן לבעלי המקצוע (מתווכים ויועצי נדל"ן) והן ללקוחות המוכרים וקונים דירות לקבל החלטות מושכלות, רציונליות, המיטיבות עמן. מחלקת מחקר פורסת מגוון רחב של היבטים שונים הנוגעים לתחום הנדל"ן, עוקבת אחרי תפניות בתהליכים השכיחים וצופה לעתים פני עתיד. שוק הנדל"ן הוא שוק הנוטה לשינויים תכופים ולכן מעקב צמוד אחרי תהליכים שונים יכול להביא לידי קבלת החלטות מיטיבות עבור כל הצדדים.

מחלקת המחקר עורכת גם מחקרים משווים בין מה שמתרחש בישראל ובין מה שמתרחש ברחבי העולם, בעיקר במדינות אירופה וצפון אמריקה. מחקרים אלו מקדמים פתרונות יצירתיים לרכישת ומכירת דירות ומייצרים פרספקטיבה לגבי התהליכים המתרחשים בישראל ובעולם. המגמות בשוק הנדל"ן הכוללות גם רעיונות יצירתיים הן אחד המפתחות להצלחה עסקית וכלכלית של כל העוסקים בתחום וכן של ציבור רוכשי ומוכרי הדירות המעוניינים בין השאר גם לרכוש דירות להשקעה ובכך להניב תשואות כספיות.

"צ'מפיונס תיווך" נותנת אפוא גם פתרונות לאותם משקיעים המעוניינים להיכנס לשוק הנדל"ן ולהניב תשואות כספיות. קניית דירות להשקעה היא אחד מתחומי המחקר שלנו העוסק בין השאר בדרך היעילה והבטוחה לעשות זאת באופן יעיל ומיטבי שיביא לאותו אדם רווחים כספיים. 

המחקרים שלנו, ביו השאר בנוגע לדירות במסגרת תיווך בקרית ביאליק, מתעדכנים מדי חודש ופורסים בפנינו קשת רחבה של אופציות לפעולה המייעלות את שירותי התיווך. תיווך דירות הוא תחום מקצועי ביותר שצריך לתת הן למוכרים והן לקונים את מירב הידע הנוגע לנכס שלהם לפני קבלת החלטות כלשהי. נוסף על כך מחקרים אלו גם מעלים לסדר היום נושאי חקר שאינם באים לידי ביטוי לרוב בשדה המחקרי ובכך מציגים נקודות מבט חדשות ומעניינות על נושאי הנדל"ן.

דילוג לתוכן