נכסים בבלעדיות

אנו מתמחים בשיווק ובמכירה של נכסים בבלעדיות, דרך תיווך בקריות. כלומר, כל הדירות שברשותנו נמכרות על ידינו בלבד. כך יוצא ש-95% אחוזים ממאגר הדירות שלנו נמכרים בתוך מספר שבועות לשביעות רצון שני הצדדים (המוכר והקונה).

לנכסים בבלעדיות יש יתרון עצום, על פני דירות מסתובבות, שאין להם לא אבא ולא אימא. לנכסים כאלו יש אדם מקצועי שדואג להם; מביא לקוחות רציניים ואיכותיים, מפרסם את הדירות לציבור הרחב באמצעי המדיה השונים ומנהל את כל נושא המשא ומתן על פי דרישות המוכר. כך, לאדם המעוניין למכור את דירתו יש שקט נפשי בכל הנוגע לתהליך הבאת קונים פוטנציאליים ולתהליך המשא ומתן.

ברגע שאנשי מקצוע מנוסים בעלי רישיון בתיווך נדל"ן לוקחים תחת חסותם את עניין מכירת הדירה, כל העניין הופך למקצועי יותר, לאחראי יותר, למסודר יותר, ללא כל הפתעות בדרך. תהליך מכירת דירה הוא תהליך סדור, שבו שני הצדדים, גם המוכר וגם הקונה, נהנים מתהליך הוגן ואמין לטובת שניהם.

אילו נכסים בבלעדיות יש לנו? אנו מתמחים בנכסים, בעיקר דירות, בקרית ביאליק ובקרית מוצקין, בשכונות מסוימות, כגון גבעת הרקפות, משכנות האמנים, נווה גנים ועוד. בשכונות אלו ועוד ערכנו עשרות מחקרים בשנה האחרונה בנוגע להערכת שיוו הנכס, אוכלוסייה, נגישות ועוד.

מגוון הנכסים בבלעדיות שיש לנו הוא עצום. אנו משווקים דירות הממוקמות בשכונות חדשות וותיקות, כגון דירות פנטהאוז, דירות גן, דירות של 5 חדרים ו-4 חדרים בבניינים חדשים, שזה עתה קיבלו טופס 4 או בבניינים שעומדים להיות מאוכלסים בשבועות הקרובים מטעם החברה המשכנת (החברה הקבלנית) וגם בבניינים שעברו תמ"א 38. נוסף על כך יש ברשותנו מאגר דירות משופצות בבניינים בשכונות ותיקות יותר וכן מאגר דירות להשקעה החל מ-400,000 ₪.

נכסים בבלעדיות כשמם כן הם: דירות שניתן לקנות רק מאתנו. בעלי הנכסים הפקידו בידינו לתקופה הקבועה בחוק את דירתם לשם מכירתם והצגתם לקונים פוטנציאלים. כך שאת הנכסים הללו לא תוכלו לראות או לקנות אצל שום גורם אחר. לפיכך פנייה אלינו מבטיחה לכם את האופציה לראות דירות מיוחדות ומפתיעות במגוון שכונות, מיקומים ואזורים. כל העת אנו מעודכנים על דירות חדשות שמוצעות למכירה תוך מתן בלעדיות לקצפת תיווך לנהל את עבודת השיווק והמכירה באופן בלעדי. כמו כן מדי יום פונים אלינו בעלי נכסים בבקשה לסייע להם למכור את דירתם, משום שלרוב הם אינם מצליחים לעשות זאת בעצמם או משום שהוא מעוניינים שאיש מקצועי, מיומן ורציני יעשה עבורם את העבודה. 

דילוג לתוכן