תיווך בקריות

אנו נותנים שירותים למוכרים ולקונים של דירות: פנטהאוזים, דירות גן, בתים פרטיים, קוטג'ים, דירה של 4 ו-5 חדרים ועוד. כדי לתמחר דירה המוצעת למכירה, אנו באים לביקור בדירה, ונותנים הערת שווי לפי מספר פרמטרים הכולל גם מחיר ריאלי לשוק הקיים. הערכת השווי לוקחת בחשבון מדדים שונים הקובעים את מחיר הנכס. כמובן ייתכן כי יינתנו המלצות שונות להשבחת הנכס או הדירה לפני תחילת תהליך המכירה בכדי לאפשר למוכר להציע את מרכולתו במחיר שמתאים לביקוש שבשוק. לפיכך לעתים נדרשות התאמות שונות ותשומת לב לפרטים מסוימים לפני שנזמין להתרשמות לקוחות פוטנציאלים.   

בדומה לכך שאנו נותנים שירותי תיווך בקריות וייעוץ לבעלי נכסים, אנו עושים זאת גם לקונים הפוטנציאלים, בעיקר עבור אלה שמתלבטים באשר לאזור המגורים, לשכונה, לעיר ולמחיר שישולם בעבור הנכס. נכון, ההתלבטויות הן לעתים מורכבות משום שמערכת השיקולים של קניית דירה מורכבת מעשרות פרמטרים, ולא רק כלכליים, ולכן אנו נייעץ לכם, ללא עלות, מהו המקום המדויק או השכונה הכדאית ביותר בעבורכם על פי ריאיון קצר, ניתוח נתונים כלכלי, מטרות וציפיות אישיות ומצב משפחתי נתון, כדי למקם אתכם באזור או בשכונה הכי כדאית בעבורכם. לפיכך השלב הזה, הנקרא השלב המקדים, עשוי לקבוע למעשה היכן תתגוררו. אולם צריך לשים לב לכך כי ייתכן כי בתהליך הצגת הנכסים עבורכם בשכונה מסוימת, תבינו כי אתם מעדיפים בשלב זה לבקר בנכסים אחרים הנמצאים בשכונות אחרות או סמוכות ולקבל החלטות. כך יוצא שתהליך חיפוש הדירה הוא גמיש ודינמי ותובנות חדשות יצוצו בראשכם תוך כדי תהליך חיפוש נכס מתאים.

למעשה, הייעוץ הן עבור מוכר הנכס והן עבור קונה הנכס מצמצם מאוד את הגורמים המתערבים העלולים למנוע מיקוד בתהליך המכירה או הקנייה. בתהליך הייעוץ ובעיקר בסופו מתבררת התמונה כולה וכך נוכל ליצור מיקוד עבור המוכר והקונה שיחסוך במשאבים של זמן וכסף.

תהליך הייעוץ מבוסס על ניסיון רב בתחום של תיווך בקריות. היכרותנו רבת השנים עם נכסים שונים, אזורים, שכונות, מרקם האוכלוסייה, מצב סוציואקונומי ועוד תפרוס בפניכם תמונה ברורה ומדויקת לגבי האפשרות הטובה ביותר מבחינתכם לחפש נכסים לקנייה או מהו שווי הנכס שידרוש מוכר הנכס מלקוחות פוטנציאלים.

בדרך כלל תהליך המיפוי והבדיקה הוא קצר, אולם לעתים נדרשים השלמות שונות כדי לקבל חוות דעת מהימנה ומדויקת ככל הניתן. ככל שנקבל תשובות מלאות יותר כך נוכל להתאים נכס מנצח למתעניינים בקניית דירה או להעריך באופן מדויק את שווי הנכס עבור מוכר הנכס.      

דילוג לתוכן