תיווך בקרית ביאליק

בשנים האחרונות התרחב שטח השיפוט של קרית ביאליק כאשר שכונות חדשות קמו, צמחו וגדלו, כמו גבעת הרקפות והשכונה החדשה אפקה. בכך מנצלת המדינה שטחים רבים המיועדים להפשרה כדי לתת מענה לביקושים הצפויים ולגידול בשיעור האוכלוסייה.

אחד הסממנים הבולטים בקרית ביאליק הוא מרכז הקניון הגדול באזור – הקריון, מרכז קניות שצץ לראשונה לפני יותר מעשרים שנה ומאז התרחב וגדל פעמים רבות. מיקומו המרכזי מאפשר גם לתושבי הקריות וגם לתושבי אזורים וערים סמוכות ליהנות ממגוון חנויות הרחב בקריון.

גם שכונת סביניה מציעה לתושבים אפשרויות בילוי וכן מגוון רחב של חנויות ושירותים נגישים. רח' קרן היסוד, הרחוב המרכזי החוצה את קרית ביאליק, הוא בעל מספר קילומטרים של בעלי שירותים ועסקים המנצלים את מיקומו המרכזי ומרחיבים את פעילותם העסקית. תיווך בקרית ביאליק ייתן לכם מענה הולם לדירה איכותית.

יש מספר שכונות חדשות יחסית, אם כי ותיקות יותר מגבעת הרקפות ושכונת אפקה, כמו שכונת הפרפר, אזור לח"י וכן בנייה חדשה גם בשכונה הוותיקה סביניה.

כמו יתר הערים הסמוכות לקרית ביאליק, גם בעיר הזו נעשו מספר פרויקטים של תמ"א 38, חידוש בנייה בבניינים ישנים, שהביא גם לבניה של דירות חדשות באותן בניינים ולגידול בשיעור האוכלוסייה.

בשכונת צור שלום ישנה בריכה עירונית, בריכת "אפק" המציעה מספר בריכות וכן חדר כושר. בסמוך לקרית ביאליק ממוקמת שמורת הטבע אפק אשר מטיילים רבים נהנים מקסמיה לאורך כל השנה. שמורת הטבע אפק משמרת נופי ביצה שמעליו הולכים מטיילים ומסביבם צמחייה עשירה ועופות מים. כמו כן מוקם בקרית ביאליק כפר ביאליק ובו חוות סוסים שבהם בין השאר ילדים יכולים לקבל הדרכה על רכיבת סוסים.

גנים ובתי ספר – בקרית ביאליק גנים ובתי ספר ותיקים וחדשים. בשכונת הרקפות הוקמו גנים ציבוריים משובחים ואיכותיים, בתי ספר מתקדמים, מגרשי ספורט ועוד. תיכון אורט קרית ביאליק נחשב כאחד מבתי הספר המובילים בארץ. כמו כן קיימים שתי חטיבות ביניים: אחת, "אפק" בשכונת צור שלום והשנייה, "דפנה" בשכונת סביניה.

דילוג לתוכן